Ecu Delphi 320/09705

Masz problem z komputerem / jednostką sterującą silnika ECU ?

ECU DELPHI NR. 320/09705

12V DCM 3.3 + T4 56KW

TO dobrze trafiłeś, ponieważ mamy dla Ciebie
kilka ciekawych rozwiązań !

Jako pierwszy ale niestety mniej rentowny wariant zaproponujemy Ci wymianę sterownika na nowy w bardzo atrakcyjnej cenie ! 

Drugim wariantem może być próba naprawy Twojego urządzenia a jeżeli okaże się skuteczna cena naprawy będzie bez porównania w stosunku do zakupu nowej części, oczywiście na Twoją korzyść i Twojego przedsiębiorstwa.

NAJWAŻNIEJSZYM JEST ŻE STEROWNIK ECU DELPHI 320/09705 JEST ORYGINALNY I FABRYCZNIE NOWY A JEGO CENA RÓŻNI SIĘ OD CENY RYNKOWEJ !

NATOMIAST W PRZYPADKU NAPRAWY STEROWNIKA ECU DELPHI 320/09705 NICZEGO NIE RYZYKUJESZ PONIEWAŻ NIE OBCIĄŻYMY CIĘ ŻADNYMI KOSZTAMI W ZWIĄZKU Z DIAGNOSTYKĄ !
(szczegóły u naszych doradców)

W naszej ofercie znajdziesz zarówno wszystkie części do tego modelu jak również cały kompletny silnik w atrakcyjnej cenie.
Jeżeli jesteś zainteresowany ECU DELPHI NR. 320/09705 skontaktuj się z nami !
Nie tylko uzyskasz informację na temat dostępności tej części bądź innych, którę mogą Cię interesować ale przede wszystkim dowiesz się jaką oferujemy cenę. 
Ponadto poszukamy dla Ciebie najbardziej optymalnego rozwiązania i to właśnie dzięki takiej współpracy z naszymi klientami już wielokrotnie udało nam się naprawić urządzenie w dużo niższej cenie
bez konieczności jego wymiany na nowe !

WAŻNE ! ZAPISZ KONTAKT DO NAS

+48 570-576-570

Cpd serwis zaoferuje Ci sprzedaż części a w dodatku naprawy w zakresie elektroniki i mechaniki, które dotyczą maszyn rolniczych, przemysłowych i budowlanych. 
Taka oferta znacznie zredukuje koszty w Twojej firmie związane z wymianą urządzenia na nowe. Pamiętaj zanim zdecydujesz się na zakup nowego urządzenia zapytaj nas o alternatywne rozwiązania.

SKORZYSTAJ Z INDYWIDUALNEJ OFERTY
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI +48 570-576-570

NASI KONSULTANCI SĄ DO TWOJEJ DYSPOZYCJI
OD PONIEDZIAŁKU DO SOBOTY W GODZINACH
OD 09:00 DO 17:00 W SOBOTY OD 09:00 DO 13:00

O CPD SERWIS:
TO PRZEDSIĘBIORSTWO DZIAŁAJĄCE GŁÓWNIE W BRANŻY AUTOMOTIVE JAK RÓWNIEŻ W BRANŻY PRZEMYSŁOWEJ.
KLIENTAMI CPD SERWIS SĄ KLIENCI Z CAŁEJ EUROPY, DZIĘKI CIĘŻKIEJ, ZORGANIZOWANEJ I STARANNEJ PRACY ZDOBYLIŚMY DUŻE UZNANIE WŚRÓD KONTRAHENTÓW. FILOZOFIA I KULTURA PRACY NASZEJ FIRMY POZWALA NAM DOBRZE WYCZUĆ POTRZEBY NASZYCH KLIENTÓW, OFERUJĄC IM BEZKOMPROMISOWE ROZWIĄZANIA.
W EFEKCIE TO WŁAŚNIE TE CZYNNIKI SĄ GŁÓWNĄ BAZĄ ROZWOJU NASZEGO PRZEDSIĘBIORSTWA, POZWALAJĄC NAM NA SZYBKI I EFEKTYWNY ROZWÓJ FIRMY CPD SERWIS.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Translate >